1394/11/12 در ساعت 19:17:38

کتاب آموزش سئو محتوا

گوگل در سالهای اخیر توجه زیادی به تولید محتوا از نوع با کیفیت و تمرکز بر بازاریابی محتوامحور دارد. ولی واقعا معیار کیفیت یک محتوا چیست؟

کتاب آموزش سئو محتوا

کتاب سئو محتوا یا بازاریابی محتوا محور

گوگل در سالهای اخیر توجه زیادی به تولید محتوا از نوع با کیفیت دارد. ولی واقعا معیار کیفیت یک محتوا چیست؟ و چگونه میتوان موضوعات مناسب را انتخاب نمود؟

بسیاری از سایت های اینترنتی با مشکل نبود موضوع برای تولید محتوا مواجه هستند و نمی توانند مطالب مفیدی را در زمینه کاری خود برای ارائه پیدا کنند. بطور قطع می توان گفت که هیچ شرکت یا سایتی وجود ندارد که نتواند در زمینه تولید محتوای مرتبط با کار خود فعالیت کند؛ زیرا اگر واقعا هیچ اطلاعات و موضوعاتی پیرامون زمینه کاری شما وجود ندارد چگونه می تواند برای شما درآمدزایی داشته باشد؟

کتاب سئو محتوا

بطور حتم مهمترین معیار برای کیفیت محتوا؛ رضایت کاربران سایت و معرفی شما به دیگران است.

در کتاب سئو محتوا میخوانیم

کتاب آموزش سئو محتوا به قلم امیرحسین اسماعیلی در 7 فصل و 86 صفحه تهیه و منتشر گردیده است. این کتاب بصورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته و بازنشر و معرفی آن بلامانع است. فهرست مطالب کتاب به شرح زیر است:

کتاب آموزش سئو و بازاریابی محتوا

  1. محتوای با کیفیت چیست
  2. کلمات کلیدی متن چگونه تعیین میشوند
  3. انتخاب کلمات کلیدی مناسب
  4. گام به گام یک محتوای بهینه تولید کنیم
  5. اصول برچسب گذاری صحیح در سایت
  6. تاثیر SCHEMA بر سئو
  7. چگونه تعداد دیدگاه ها را افزایش دهیم

پس از مطالعه دقیق این کتاب و با کمی تمرین و پشتکار شما به یک نویسنده هوشمند تبدیل خواهید شد، قبل از انتشار هر مطلب بخوبی میدانید که چه هدفی را دنبال میکنید و مسیر رسیدن به آن هدف سریعتر و ساده تر خواهد شد.

لطفا نظرات خود را پس از مطالعه کتاب با ما در میان بگذارید و تاثیر آن بر روند کاری خود را شرح دهید.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%