1394/11/12 در ساعت 19:10:53

ربات سئو برای تلگرام

ربات وبسیما برای جستجو در مقالات آموزشی سایت کدنویسی شده است. این ربات بصورت ساده و Inline پاسخ گوی جستجوی شما می باشد.

ربات سئو برای تلگرام

آژانس خلاقیت وبسیما تاکنون دو افزونه کانال تلگرام و ربات تلگرام را برای وردپرس کدنویسی کرده و بصورت رایگان در مخزن وردپرس منتشر نموده است. افزونه های کانالر با 500 عضو و تلتر 600 عضو هردو پروژه های نسبتا موفقی محسوب میشوند و البته همچنان راه درازی برای رسیدن به نقطه مورد نظر ما دارند.

ربات سئو تلگرام براساس آخرین قابلیت API ربات تلگرام به نام Inline Query تهیه شده است. با توجه به اینکه وبسیما نزدیک به 250 مقاله تخصصی در زمینه های سئو و طراحی سایت منتشر کرده منبعی شناخته شده در این زمینه می باشد. این ربات به شما امکان میدهد به سرعت در مقالات وبسیما جستجو کرده و تنها با وارد کردن کلمه کلیدی مورد نظر خود لیستی از مقالات مرتبط با آن را دریافت نمایید.

معرفی Inline Query در ربات تلگرام

ربات های تلگرام پس از ارائه مخاطبین زیادی به خود جذب کردند ولی با گذشت زمان و معرفی کانال اهمیت و جایگاه خود را از دست دادند. شاید مهمترین دلیل آن را بتوان سختی کار با آنها دانست. کاربران باید ربات ها را به گروه اضافه کنند یا مستقیما با آنها ارتباط برقرار کنند، با ارسال هر پیام منتظر دریافت پاسخ بوده و زمان زیادی برای دسترسی به اطلاعات مورد نظر خود صرف کنند.

قابلیت Inline Query ربات شما را در هر گفتگویی قابل دسترس میکند. فرقی نمیکند که شما در یک گفتگوی خصوصی، یک گروه و یا یک کانال باشید، مهم نیست که ربات عضو آن کانال یا گروه بوده است یا نه، شما میتوانید هر لحظه ربات را فراخوان کرده و اطاعات مورد نظر خود را از آن دریافت نمایید.

Telegram inline bots

در این ربات ها شما به محض وارد کردن نام ربات با یک باکس جستجو مواجه میشوید، پس از وارد کردن عبارت مورد نظر خود ربات لیستی از نتایج را برای شما نمایش میدهد که میتواند بصورت عکس، ویدئو و یا لینک باشد. با کلیک بر روی هر یک از آنها اطلاعات مورد نظر برای شما ارسال خواهد شد. سیستم کار این ربات ها بسیار شبیه به سیستم جستجوی Ajax است.

ربات تلگرام وبسیما

ربات وبسیما برای جستجو در مقالات آموزشی سایت کدنویسی شده است. این ربات هم بصورت ساده و هم بصورت Inline پاسخ گوی جستجوی شما می باشد. برای استفاده از آن کافیست هنگام گفتگو با یکی از دوستان یا در گروه ها نام کاربری ربات که searchisima_bot@ می باشد را تایپ کنید و پس از قرار دادن یک فاصله عبارت مورد نظر خود برای جستجو را وارد نمایید. بلافاصله لیستی از نتایج برای شما نمایان خواهد شد که با انتخاب هرکدام عنوان، توضیحات و لینک صفحه برای شما ارسال میگردد.

ربات سئو تلگرام

لطفا نظرات خود را در مورد این ربات و امکاناتی که میتوان به آن اضافه نمود با ما در میان بگذارید

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%