فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین

امروزه یکی از مهمترین مسائل برای فروشندگان محصولات، پیداکردن بازارهای جدید و مشتریان جدید می باشد که بازاریابی اینترنتی در عصر حاضر بزرگترین راه حل برای تمامی فروشندگان در زمینه های مختلف است که در حین کم هزینه بودن و داشتن ویترین دائمی ، فروشندگان را حتی از داشتن یک مکان فیزیکی بی نیاز مینماید. تنها هزینه ی اصلی بازاریابی به روش اینترنتی داشتن یک وب سایت قدرتمند می باشد. اما این هزینه در صورتی جوابگو است که بصورت هدفمند و درست انجام شود. 

راهکار ما:
گروه هفت ستاره با ارائه ی پرسرعت ترین فروشگاه تمام داینامیک و گرافیکی اینترنتی جهان که با جدیدترین تکنولوژی های برنامه نویسی نوشته شده است و همچنین ارائه ی راهکارهای علمی و تجربی موفق در زمینه ی بازاریابی اینترنتی و نیز طراحی اصولی و حرفه ای فروشگاه بر اساس نیاز شما ، می تواند شما را در رسیدن به فروشگاه اینترنتی قدرتمند یاری رساند. 
ویژگی های فروشگاه های اینترنتی :
جستجو قدرتمند، ظاهر جذاب ، خرید آسان (با استفاده از درگاه های بانکی ، خرید پستی ، کارتی ، فیشی و ...) و دادن تخفیف های متنوع (تخفیف درصدی ، عضویت، مبلغی، تخفیف پرداخت آنلاین، تخفیف محصولی، تخفیف مناسبتی و ... ) و نیز سرعت بالای این نوع سایت ها در جذب کاربران مهمترین عوامل هستند. بهینه سازی سایت و سئوی آن، باید به درستی در نظر گرفته شود چرا که برای داشتن مشتریان جدید جدا از تبلیغات دیگر، موتور های جستجو مخصوصا گوگل بهترین راهکار می باشد. 

 

نسخه دموی فروشگاه آنلاین هفت ستاره

هدف از داشتن فروشگاه اینترنتی چیست ؟

  1. داشتن ویترین دائمی برای محصولات
  2. پیدا کردن مشتریان جدید از طریق گوگل و موتورهای جستجوگر
  3. حذف واسطه های فروش و کسب سود بیشتر
  4. تعدیل تعداد کارمندان نسبت به حجم فروش
  5. فروش آسان تر برای مشتریان قدیمی و جدید
  6. فروش بدون محدودیت مکانی و جغرافیایی در سراسر ایران
  7. معرفی محصولات و کاتالوگ و لیست قیمت
  8. پرداخت آنلاین و بدون دردسر از طریق درگاه های بانکی
  9. گرفتن سهم بازار از طریق مشتریان آنلاین
  10. برند شدن در حیطه ی کاری
0%