درباره ما

درباره هفت ستاره

امروزه که علم با سرعت بالایی در حال پیشرفت می باشد نمی توان به روش های معمول و قدیمی برای انجام امور علی الخصوص در زمینه طراحی وب اکتفا کرد. زیرا که هر روزه روش های نوین و استانداردهای جدید روی کار می آیند و برای رسیدن به موفقیت باید در این جریان پیشرفت قرار گرفته و از آن ها بهره جست. هدف اصلی مجموعه هفت ستاره تولید و پیاده سازی وب سایت ها منطبق با استانداردهای W3Cو دیگر استاندارد های روز دنیا هم در حیطه طراحی و هم در زمینه های نرم افزاری می باشد.

توسعه روز افزون استفاده از دنیای اینترنت نه تنها در جهان بلکه در ایران هم موجب شده است تا کسب و کارهای مختلف نیز به فکر حضور مستمر و شایسته در این بستر بیفتند. ویژگی های بسیاز زیاد و جذابی که ابزارهای سمت وب در اختیار کاربران قرار می دهند این امکان را به گروه های تجاری ، صنایع تولیدی، بنگاه های خبری و اطلاع رسانی و.. می دهند تا بتوانند از دریچه ای جدید و جذاب خدمات خود را به مشتریان و جامعه مورد نظر خود ارائه کنند. در این میان هفت ستاره با ارائه راهکارهای خاص این حوزه سعی کرده است تا شیوه ی کار مناسبی برای پاسخگویی به نیاز مشتریان خود ارائه کند. 
این گروه که حاصل گرد‌ هم آمدن جمعی از کارشناسان باسابقه در حوزه وب است با نگاه همه‌جانبه به اطلاع‌رسانی و تبلیغات در فضای آنلاین، زمینه معرفی کسب و کار شما را در مرکز بینش خود نشانده‌ و وب سایت های تمام داینامیک،باشگاه مشتریان و فروشگاه آنلاین، فقط بخشی از همین خط مشی متمایز و عملگرایانه نسبت به تبلیغات در فضای آنلاین است. 
به دور از شعار، “هفت ستاره” در پی معرفی کسب و کار شما با حفظ امانت داری است. چنین خواسته متمایزی بی‌تردید بدون همراهی بازیگران اصلی بازار فناوری ایران امکان‌پذیر نخواهد بود. رسانه‌های هر بازار، چه جوان و جویای نام باشند چه موفق و مانا، برای تحقق آنچه بر دوش آنها است نیازمند همراهی، درک، و رسانه‌پذیری پیشگامان آن بازار در تمامی وجوه هستند. 
آینده غیرقابل پیش‌بینی است ولی برای ما “سفر خودِ پاداش است” و امید داریم با همراهی شما، از خود کهکشانی خواندنی بر جا بگذاریم.

 

تکنولوژی ها و ابزارهای استفاده شده در هفت ستاره:

Jquery, MVC5, Ajax, C#, CodeFirst, EF, Linq, Css3, Html5, MSSQL Server 2012, Bootstrap, Foundation, Font Icons, Web Fonts, knockout, Angularjs, SPA

0%